Процес купівлі

Просто
Швидко
Вигідно

Процес покупки авто з США

1. ДОГОВІР ТА ЗАДАТОК

Перед тим, як перейти до торгів на аукціоні, ви укладаєте договір з компанією BUY&GO, і ви оплачуєте завдаток 1000 $. Це ваш депозит, який буде врахований у сумі всіх платежів за підсумком. Якщо ви передумаєте купувати авто, то зможете забрати завдаток в повному обсязі до викупу авто на аукціоні.

Ми беремо завдаток, т. К. На цю суму аукціон штрафує, якщо автомобіль був виграний і його не сплатили. Тому це наша страховка, на випадок, якщо клієнт вирішив відмовитися від покупки після того, як ми виграли авто на аукціоні.

2. ПІДБІР АВТО, УТВЕРДЖЕННЯ ТА ПЕРЕВІРКА

Підбираємо авто, виходячи з ваших побажань і бюджету, стверджуємо його, робимо повний прорахунок за видатками та перевіряємо повну історію авто (відповідність пробігу, техобслуговування і чи були до цього ще ДТП). Якщо все чисто, і автомобіль нас влаштовує, то переходимо до торгів. Якщо виявляються «підводні камені», то шукаємо далі.

3. КУПІВЛЯ АВТО НА АУКЦІОНІ

Після підписання договору та внесення завдатку, ми переходимо до торгів. Важливий момент для розуміння - автомобіль не завжди виграється з першого разу, т. К. Беруть участь в торгах багато і завжди може знайтися той, хто захоче поставити ставку вище нашої рекомендованої. Виходячи з автомобіля, ми завжди рекомендуємо поріг за ставками, вище якого не потрібно переходити, щоб в результаті ваше авто з усіма витратами вийшло нижче ринкової ціни на 20-30%.

4. INVOICE ТА ОПЛАТА

Після виграшу авто на аукціоні, ми відразу його оплачуємо своїми засобами, щоб уникнути штрафів (аукціон дає 3 дні на оплату і на те, щоб забрати автомобіль з майданчика).

Менеджер готує вам інвойс для оплати, в якому буде вказана: вартість лота (авто) + комісія аукціону + логістика (доставка від аукціону США в порт Одеса) + наші послуги. Оплатити інвойс вам потрібно протягом 7 днів з моменту покупки авто на аукціоні. Оплата відбувається через Приват24 або будь-який інший зручний для вас банк.

5. ДОСТАВКА АВТО ПО СУШІ Й ПІДГОТОВКА ДО ВІДПРАВКИ

Протягом двох днів після покупки автомобіля наш водій забирає авто з майданчика аукціону і доставляє його в найближчий порт США, після чого його готують до відправки і формують контейнер (на підготовку і формування контейнера йде в середньому 5 днів).

6. МОРСЬКА ДОСТАВКА В ПОРТ ОДЕСА

Після того, як контейнер з автомобілями сформований і завантажений на судно, судно відправляється в порт Одеса. Доставка від порту США в порт Одеса в середньому займає 1,5 місяці.

7. ЕКСПЕДИЦІЯ ТА РОЗМИТНЕННЯ

За тиждень до прибуття судна в порт Одеса з вами зв'язується менеджер для підготовки документів, і після того, як судно прибуло в порт, ви оплачуєте:

- експедиторсько-брокерські послуги 750$

- (реєстрацію ТЗ, стоянку за кілька днів в порту, в'їзд евакуатора) 50 $

Також ви оплачуєте митне очищення. Ціна розмитнення залежить від: ціни авто, року випуску, типу палива та об'єму двигуна (ціну розмитнення свого авто ви знаєте на етапі підбору і прорахунку авто).

До речі, розмитнення через нас не є обов'язковою умовою нашої співпраці, ви можете це зробити і своїми силами.

8.СЕРТИФІКАЦІЯ І ДОСТАВКА КЛІЄНТУ

Сертефіціруеться авто у лабораторії, яка має ліцензію для проведення технічного огляду та сертифікації всіх категорій авто з США і Європи. Після цього авто доставляють клієнту (місце доставки визначає клієнт)